Sanatçı Tercihleri

Aşağa gitmek

Sanatçı Tercihleri

Mesaj  Admin Bir Ptsi Haz. 01, 2009 2:21 am

SANATÇı TERCIHLERI

Grup Liderinin Kariyer sayfasındaki Tercihler sekmesinde bir takım ayarlara erişimi vardır. (Üyelere Özel)


TURNE OTEL TERCIHLERI

Grubun dünyada nasıl yolculuk ettiğini belirtir. Nasıl bir otelde kalıyorsunuz? Rock'n'Roll hayat tarzı talepkardır. Ve pahalı.

Tüm grup üyeleri bu ayarlamadan etkilenecektir.Fakat, grup üyelerinden birinin o şehirde bir dairesi varsa, o dairede kalacak ve bu seçenekten etkilenmeyecektir.

Önemli: Bir otel ayarı seçtiğinizde grup üyelerinin günlük otel masraflarını sürekli karşılayabileceğinden emin olmalısınız. Karşılayamadıkları takdirde grubun şanı zedelenecektir!

Herzaman otelde kal
Sırada üç seçenek var. Seçiminize göre kalacağınız ucuz/standart/lüks otele göre o şehirde bir miktar şöhret kazanırsınız. Ne kadar ünlüyseniz o kadar iyi bir otelde kalmanız ve o oranda kazanımınız olması beklenir. En ucuz oteller çömezler için iyi bir seçenek, standart oteller bir aşama daha iyi ve çoğu grup için iyi bir seçenek. Lüks oteller herkes için iyi ve mega starlar için tek iyi seçenek.

Ucuz, standart ve lüks otellerin fiyatları şehirdeki otel sahipleri tarafından belirlenir. Otel sahipleri dikkat: Sadece $20 ile $500 arasındaki fiyatlar geçerli, fiyatı bu aralıkta tutun.

Otel odasını dağıtmak?
Grup üyeleriniz otelden ayrılmadan önce otel odasını talan etmeyi tercih edebilirler. Çok klas bir davranış olmasa da kesinlikle rock'n'roll ruhuna uyan bir davranış. Grup üyeleri bunu yaptığı takdirde grubunuz şöhret kazanacaktır. Bu seçenek bireysel olarak grup üyeleri tarafından Öncelikler sayfasından kontrol edilir.


DAVET TERCIHLERI

Grubun davet kabul etme sınırlarını belirler.

Davetiye kabul etme
Size davet gelmesini istemiyorsanız bu alternatifi seçin. Düzenleme yapan insanlar konser ya da yarışmalar için size davet gönderemezler. Bu durum tercih yapılmadan önceki davetleri etkilemez.

Yalnızca yarışmalardan gelen davetiyeler
Bu seçenek konser davetlerini bloke edip yarışma davetlerine izin verir.

Davetiye alımına açık
Mümkün olduğunca çok sahne almak istiyorsanız bu alternatifi seçebilirsiniz. Çömezler için muhtemel en iyi seçenek budur. Aynı zamanda varsayılan değer olarak ayarlanmıştır.


PERFORMANS HıRSı

Sanatçının sahnede nasıl davranacağını ve grup üyelerinin sahne aldıkları sıradaki hırsını belirler.

Sakin takıl
Sanatçınızın sağlığını korur. Ancak güzel yorum almak için en uygun yöntem olduğu söylenemez.

Normal
Sanatçınız için varsayılan davranış budur.

Ver Coşkuyu!
Sizin için yapılan yorumları yükseltmek için birkaç konser sırasında bunu seçin. Bu derece hırs sağlığınızı kötü etkileyeceğinden bu seçeneği idareli kullanmalısınız.


TUR OTOBÜSÜ HAREKETI

Bu tercih size, tur otobüsünüzün, konserden konsere otomatik olarak gitmesi ya da sizin elle bir seyahat programı çıkarabilmeniz seçeneklerini sunar. Bu özellik sadece VIP oyuncular için geçerlidir.

Otomatik ayarlama
Bu, biraz can sıkıcı olan tur otobüsü seyahat planı ayarlama işinden kurtaracaktır. Konserler arasında yeterince zaman bıraktıktan sonra, tur otobüsünüz otomatik olarak, sıradaki şehre doğru yola çıkacaktır.

Ancak unutmayın ki bu seçeneği kullandığınızda, grup üyeleriniz asla tur otobüsünü kullanamayacaklar, kendi imkanlarıyla seyahat etmek zorunda kalacaklardır.

Ayrıca, eğer otomatik olarak ayarladığınız tur otobüsü planınızı, elle değiştirirseniz bu tur otobüsünün hareketini engelleyecektir. Bu gerçekleştiği zaman tur otobüsünüz, bir sonraki otomatik hareket sırası gelene kadar bulunduğu şehirde kalacaktır.

Son dakikada bir yerde konser ayarlayıp derhal otobüsünüzü harekete geçiremezsiniz. Otobüsün harekete geçmesi için konserin iki günden daha önce ayarlanmış olması gerekir.

Otomatik seyahatlerin süresi daima, aşağı yukarı 18 saattir. Ancak, bu uzunluk her zamanki gibi farklı türden gecikmeler yüzünden değişebilir. Lütfen konserlerinizi tur otobüsünüzün muhtemel gecikmelerini de göz önüne alarak ayarlayınız. Seyahat yollarının uzunluğu hakkında daha fazla bilgi, Gezginin El Kitabı içinde otoyol haritasında bulunabilir.

Hazine sandığınızda biraz altın bulundurduğunuzdan emin olun, çünkü otomatik seyahatler de masraflı olabilirler. Aksi halde otobüsünüz yanlış bir şehirde kalabilir.

Çalışanlarınız arasında bir sürücü yoksa, tur otobüsü hareket etmez.

Elle Ayarlanmış
Bu herkes için olan ayarlama metodudur. Grup üyelerinizi tur otobüsüyle dünya turuna çıkarmak da, dünya turunun kanlı yoludur. Kendine saygısı olan hiç bir Rock'n Roll grubu aksi bir yol hayal etmez bile.
avatar
Admin
Admin
Admin

Popmundo Karakter İsmi : Cristina Ban
Mesaj Sayısı : 157
Kayıt tarihi : 30/05/09
Yaş : 35
Nerden : Muğla

Kullanıcı profilini gör http://gamemundo.yetkinforum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz