Seçimler.

Aşağa gitmek

Seçimler.

Mesaj  Admin Bir Ptsi Haz. 01, 2009 2:44 am

Seçimler

Yeni bir seçim başladığı zaman o şehrin bütün vatandaşları mevzu bahis göreve aday olabilirler. Ancak, aday olmadan önce bilinmesi gereken kurallar vardır.

Oy sayımı
Adaylardan birisi oyların %50'sini kazanmadığı sürece, en güçlü iki aday ikinci tur oylamaya kalırlar, bir hafta sonra da bu tur sona erer. Ancak o zaman bir defa daha oy kullanabilirsiniz. Eğer birçok karakter aynı oy sayısıyla seçimi tamamlarsa daha fazla kampanya puanı olan karakter kazanır. Eğer aynı kampanya puanına sahiplerse, daha yaşlı olan karakter kazanır.

Oy satın almak yasa dışıdır.
Başkaları adına VIP ödemesi yaparak oy satın almak hoş karşılamadığımız bir yaklaşımdır. Diğer adaylar için haksız rekabet yaratıyor olması yeterli bir sebep olmalı aslında; ama bunun da ötesinde, gerçek yaşamdaki alışverişlerin oyunun bir parçası olarak kullanılmasına asla izin vermeyeceğimizi belirtmek isteriz.

Oyun içindeki bir takım değerler karşılığında oy satın almak etik değildir ve muhtemelen pek çok şehirde de yasaktır. Ama bu yozlaşmışlık "oyun içinde" kaldığı sürece bu konu yalnızca emniyet güçlerini bağlar.

Spam
Özel mesaj, duman mesajları veya herhangi başka bir yolla diğer oyunculara spam mesaj (reklam amaçlı olarak birden çok alıcıya gönderilen aynı mesajlar) göndermek kesinlikle yasaktır. Bunu yapanlar yakalandıkları takdirde seçimden çekilmelidirler. Aynı zamanda mesajları gönderen şahıs da cezalandırılacaktır.

Oyun yetkilileri
Moderatörler ve It's Pop editörleri, görev yaptıkları şehirde herhangi bir pozisyon için seçimlere katılamazlar veya herhangi bir ofiste yer alamazlar. Diğer taraftan başka yerlerde politik hırslarına alet etmedikleri sürece moderasyon ve editörlük işlerini yapmaya devam edebilirler.
Admin
Admin
Admin
Admin

Popmundo Karakter İsmi : Cristina Ban
Mesaj Sayısı : 157
Kayıt tarihi : 30/05/09
Yaş : 35
Nerden : Muğla

Kullanıcı profilini gör http://gamemundo.yetkinforum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz